השכרת לימוזינה לחתונה

להגיע ליום הגדול עם סגנון, ובסטייל!

חתונה או אירוע משפחתי גדול כרוכים לרוב בחודשים של הכנות והשקעה רבה. החל מבחירת אולם, האוכל, בגדים וצלמים, כל אלו מצריכים השקעה רבה וחיפושים רבים אחר המקום המושלם. בשביל להשלים את האירוע שלכם אתם צריכים להגיע אליו עם סגנון, ולא עם המכונית המשפחתית המאובקת. לסרי לימוזין מעמידים לרשותכם לימוזינות לחתונה מפוארות עם נהג צמוד, אדיב ומקצועי במחירים אטרקטיביים במיוחד. פרגנו לעצמכם, צרו קשר עוד היום.
הלימוזינה כוללת:
  • נהג צמוד
  • מצלמות אונליין עם מערכת dvr
  • קריוקי
  • אלכוהול ופינוקים ברכב
  • שתייה חריפה, שתייה מתוקה ועוד.

לימוזינה קרייזלר לחתונה

לימוזינה היא רכב ארוך מאוד, היכול להכיל מספר נוסעים מעל רכב רגיל, גדול ככל שיהיה. בלימוזינה מגיעים מנהיגי מדינות, סלבריטאים להקרנות בכורה ועשירי העולם. הגעה בלימוזינה לחתונה יוצרת רושם מרשים מאין כמוהו, וחוויה שלא תישכח עבורכם כאשר ליום אחד תרגישו חשובים ומפורסמים.

לימוזינות לחתונה

מה מקבלים עם הלימוזינה?

בכל השכרת לימוזינות לחתונה מאיתנו יחכו לכם בר אלכוהולי ומשקאות קלים, ממתקים ועוגה לרגל האירוע, וכמובן שניתן להוסיף דברים נוספים על פי דרישה. בנוסף, ניתן לקשט את הלימוזינה הן מבפנים והן מבחוץ בשלל קישוטים שמתאימים לאירוע שלכם, למשל סרטים בצבע לבן המתאימים ללימוזינה המובילה חתן וכלה לחתונתם. אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו מקפידים עליו בכל מה שקשור בלימוזינות לחתונה זה האווירה ברכב, ניתן להתאים את המוזיקה שתתנגן בלימוזינה במהלך הנסיעה לסגנונות המוזיקה אותם אתם אוהבים או שיכניסו אתכם לאווירה לקראת הגעתכם לאירוע הגדול.

עם שירותי השכרת לימוזינה לחתונה מגיע נהג צמוד שאינו מתחלף. הנהג הינו מנוסה, מקצועי ואמין, המקפיד על נהיגה בטוחה. בכלל, בטיחות בדרכים עומדת בראש מעיינינו. ניתן גם לתאם נקודות הורדה ואסיפה לחתן ולכלה, להורים או לחברים הקרובים המלווים אותם.

כמה דברים שכדאי לדעת על השכרת לימוזינה לחתונה או אירוע:

  • 460רישיון הנהיגה המתאים משתנה בין לימוזינות לחתונות שונות, והוא מושפע מגודלה, משקלה וכמות הנוסעים שאותה לימוזינה יכולה להכיל. לכן חשוב מאוד לוודא בעת ההזמנה שלנהג המיועד יש את הרישיון המתאים, ובכך לחסוך לכם עוגמת נפש פוטנציאלית.
  • 460מחיר לימוזינה לחתונה אינו דבר זול, אך אפשר לחסוך עלויות מיותרות. למשל, מחיר השכרת לימוזינה לחתונה מושפע בראש ובראשונה מכמות האנשים שאותה היא יכולה להכיל. לכן כדאי בעת ההזמנה להודיע על מספר הנוסעים, כך שלא ייווצר מצב ששילמתם על לימוזינה שיכולה להכיל עשרה אנשים, שבפועל נוסעים בה רק חמישה נוסעים.
  • 460דבר נוסף אותו כדאי לברר מראש הוא מחיר התוספות ואילו שירותים ניתנים ביחד עם ההזמנה הבסיסית של הלימוזינות לחתונה. ישנן חברות הגובות תשלום נוסף מלבד על מחיר הלימוזינה לחתונה על כלל המשקאות האלכוהוליים וישנן כאלו הגובות תשלום נוסף רק על משקאות אלכוהוליים מסוימים. כמובן שכדאי לוודא את התשלום הנוסף לגבי כל דבר שמעבר להזמנת הלימוזינה עצמה.

למחיר לימוזינה לחתונה התקשרו עכשיו וקבלו הצעה מלסרי לימוזין לחוויה בלתי נשכחת 08-9209652