השכרת לימוזינת האמר Hummer

בדרך כלל, כאשר זוג עומד להתחתן הם משתמשים ברכב שאבא קיבל מהעבודה, שמים קצת קישוטים בצדדים ויוצאים לדרך. הנהג הוא בדרך כלל חבר קרוב, שככל הנראה ביטל יום עבודה במיוחד בשבילכם והוא קצת סובל מכל היום הזה. במקום להגיע לחתונה עם כל האורחים, הוא נגרר בשעות הבוקר לכל הצילומים ונאלץ לסחוב לא מעט דברים.

כל החוויה עם הרכב הפרטי היא מעט מגוחכת, מפני שהוא אינו מיוחד, הוא לא תורם כלום לצילומים ואין מספיק קישוטים בעולם כדי להפוך את הטויוטה או הקיה שלכם למיוחדת. האפשרות העדיפה במקרה הזה, היא ללכת על השכרת האמר לחתונה, שתוכל ללוות אתכם לאורך כל היום ובהגעה לאולם.

עם האמר לימוזינה להשכרה מקבלים המון סטייל מתחילת היום ועד סופו. הנהג מגיע לאסוף אתכם בבוקר, והוא נמצא אתכם לאורך כל היום. הוא אוסף את החתן וממשיך לסלון הכלות. משם יוצאים לצילומים, בהם אגב, משתתפת הלימוזינה האמר באופן מלא, ונותנת ערך מוסף שאין בהרבה חתונות. הנהג גם יכול לאסוף את החברים הקרובים ולמעשה, לדאוג להחזיר אותם הביתה, כך שהם אינם צריכים להיות מודאגים לגבי צריכת אלכוהול.

השלב הבא

כולנו מכירים היטב את הלימוזינות בעיצוב הקלאסי המוארך, הן מפוארות, מרשימות ותמיד נראות נהדר אבל תתפלאו, אך יש אפילו דרך לשדרג את הזמנת הלימוזינה עם השכרת האמר לימוזינה מפוארת. כולנו מכירים את רכבי ההאמר הגדולים והמפוארים, אשר מגמדים את כל הרכבים האחרים על הכביש. ההאמר הוא רכב מאסיבי מאוד, עם נוכחות, והרבה מאוד מקום בפנים. זה מתגבר כמובן כאשר נוסעים עם לימוזינה האמר ארוכה, אשר משלב בין שני הרכבים המופלאים הללו.

החיבור בין האמר ללימוזינה יוצר את רכב החתונה המושלם. ההאמר כולל מערכת בידור גדולה עם מסך, קונסולות משחק, ולרוב גם מכונות קריוקי ומספר רב של מקומות ישיבה המאפשרים לכמות גדולה של אנשים ליהנות מפינוקים כמו אלכוהול ואוכל גורמה, וכל זאת, בדרך לחתונה.

השכרת האמר לחתונה מאפשרת לחגיגה הגדולה להתחיל הרבה לפני שמגיעים לאולם. החברים נאספים מהבתים, אוכלים, שותים ובעיקר חוגגים ברכב המפנק הזה, כאשר כל העיניים בכביש עליהם. אף אחד לא צריך לדאוג לגבי אלכוהול, כשכולם יודעים שיש להם טרמפ עד הבית. אגב, לא רק חתונות דורשות לימוזינות, אלא אפשר להשכיר אותן גם לבר מצוות, מסיבת סיום תיכון ועוד.

כאשר משכירים האמר לימוזינה מחכים לרגע הזה בו מגיעים לאולם. האוטו הוא עם נוכחות, הוא גדול ומפואר, וניכר שאפשר לחגוג בו בצורה מאוד מיוחדת. כאשר הוא מחנה בחנייה, אפשר להבין שהלקוחות השקיעו מאוד ומבינים שיש פה ערב יוצא דופן.

כאשר אתם משכירים לימוזינה האמר אצל לסרי רכבי יוקרה אתם מקבלים:

  • האמר לימוזינה להשכרה ברמת גימור הכי גבוהה בארץ
  • בר משקאות מפנק עם אלכוהול, XL ועוד
  • נהג צמוד אליכם לאורך כל היום
  • לימוזינת האמר מקושטת עם מקום ל־6 אנשים
  • מחיר אטרקטיבי!

להזמנות ופרטים נוספים התקשרו עכשיו 053-9369894