השכרת לימוזינה לאירועים

מתחתנים? חוגגים בר/בת מצווה? מפיקים מסיבת יום הולדת של פעם בחיים? זה הזמן להכיר את השירות הכי מפנק שיש בדרך לאירוע…שירות הסעות היוקרה של חברת לסרי לימוזין.

483השכרת לימוזינות מפוארות לאירועים

השכרת לימוזינה לאירועים על ידי חברת לסרי לימוזין תאפשר לכם להגיע למקום בו מתקיים האירוע בתוך לימוזינה מפוארת ומאובזרת היטב. שירות זה מתבצע באמצעות אחד מרכבי היוקרה והפאר העומדים לרשות החברה, ובמסגרת שירותי נהג פרטי וצמוד המלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

בין יתר שירותי השכרת לימוזינה לאירועים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

  • שירותי השכרת לימוזינות יוקרה לחתונה – שירות זה מאפשר לכם ליהנות מלימוזינות לאירועים, מאובזרות, ומקושטות, אשר יניידו אתכם ממקום למקום לאורך כל יום האירוע, החל מאיסוף הכלה מסלון הכלות, דרך הפקת הצילום אותה אתם מקיימים במגוון אתרי צילום ועד למקום בו מתקיים האירוע ובסיומו איסוף של החתן והכלה אל מקום ליל הכלולות.
  • שירותי לימוזינות יוקרה לאירועי בר/בת מצווה – במסגרת שירות זה ניתן ליהנות מהשכרת לימוזינה לאירוע בה ניתן להסיע את חתן בר המצווה או כלת בת המצווה בדרך לאולם האירועים או המועדון בו מתקיים אירוע בר/בת המצווה. במסגרת שירות זה ניתן לאסוף על הדרך מספר חברים וחברות קרובים במיוחד, וליהנות מפינוק מושלם עם כל החברים הטובים בדרך לאירוע.
  • שירותי הסעות לימוזינות יוקרה לימי הולדת – שירות זה מאפשר לחוגגי יום ההולדת להגיע כמו מלכים למקום בו מתקיימת מסיבת יום ההולדת.
  • בכל אחד מהשירותים המופיעים לעיל, תוכלו למצוא חבילת שירות המאפשרות לכם ליהנות ממגוון פינוקים והפתעות על הדרך. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי עיטור וקישוט הרכבים בהתאם לאופי האירוע.

482שירותי השכרת לימוזינות למטרות צילום

אחד הטרנדים האהובים ביותר בתחום הפקות צילום לאירועים הוא צילום באמצעות רכבי יוקרה או רכבי שטח. אצלנו בחברת לסרילימוזין, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של רכבי יוקרה ורכבי שטח המותאמים לכל הפקת צילום. רכבי השטח שלנו כוללים רכבי שטח-רייזר וטרקטורוני ה-RZR המגיעים במספר דגמים שונים בהתאם לצרכי הצילום אותם אתם מקיימים.